Doxycyclİne jenerİk - bakterİlere karşi güvenlİ kalkan

Her gün, insan vücudu milyarlarca bakteri ile karşılaşır. Mikroplar sürekli olarak bağışıklık sistemimize saldırır, ancak çoğuyla başarılı bir şekilde baş eder. Bununla birlikte, bağışıklığın vücuda nüfuz ettiği bakterilerle baş edemediği durumlar çok nadir durumlarda olur. Böyle bir durumda, elinizin altında antimikrobiyal bir ilaca sahip olmanız gerekir ki bu da en yaygın bulaşıcı hastalıklara yardımcı olur.

Bu ilaç Doxycycline jenerik. İlaç hızla iyileşmenizi sağlayarak patojen bakterileri yok eder. Bir Doxycycline jenerik alırsanız, ilaç kutunuzda mikroplara karşı mükemmel bir silah olacak. Kullanmadan önce bir doktora danışın!

Doxycycline

Doxycycline

 • Doğrulanmış
 • % 100 sonuç garantisi
 • 100 mg
Miktar Hap başına Fiyat Soruşturma
30 ₺14.57 ₺437.00 Satın almak
60 ₺11.07 ₺664.00 Satın almak
90 ₺9.68 ₺871.00 Satın almak
120 ₺8.61 ₺1033.00 Satın almak
180 ₺7.63 ₺1373.00 Satın almak
270 ₺6.83 ₺1844.00 Satın almak

İlaç hangi hastalıklarda yardımcı olur?

İlacın başarılı bir şekilde mücadele ettiği hastalıkların listesi tamamen yayınlamak için çok büyüktür. Biz sadece, Doxycycline jenerikinin satın alınması gereken en yaygın hastalıkları listeliyoruz:

 1. Solunum yolu enfeksiyonları (bronşit, pnömoni, plörezi).
 2. KBB organlarının enfeksiyonları (anjin, otit, sinüzit).
 3. Sindirim sistemi enfeksiyonları (peritonit, kolesistit).
 4. İdrar yolu enfeksiyonu (üretrit, piyelonefrit).
 5. Akut ve kronik prostatit.
 6. Akne hastalığı.
 7. Zührevi hastalıklar (klamidya, sifiliz, gonore).
 8. Dizanteri.
 9. Kolera ve daha fazlası.

Bu ve diğer hastalıklar ile, en kısa sürede Doxycycline jenerik ile tedavi sürecine başlamak gerekir. Tıbbın zamanında kullanımı sadece sağlığınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatınızı da koruyabilir.

İlaç mantar enfeksiyonlarını ve virüsleri etkilemez.

Doxycyclİne jenerİk – nasil çalişir?

İlaç mikroorganizma hücrelerine nüfuz eder ve protein metabolizmasını kırar. Sonuç olarak, bakteriler üreme kabiliyetlerini kaybederler ve kısa sürede kendilerini kaybederler.

Zaten ilacı aldıktan 2 saat sonra enfeksiyonla savaşmaya başlar. Doksisiklin, vücuttan 18-22 saat süreyle vücuttan atılmadığı için, ilacı günde 1 kereden fazla kullanamazsınız.

İlaç nasıl doğru kullanılır?

İlaç 2 formda mevcuttur: Enjeksiyonlar için kapsüller ve şişeler.

Kapsüller yemeklerden sonra alınmalı, bol su ile yıkanmalıdır. Günlük doz hemen tüketilebilir veya 12 saatlik aralıklarla 2 bölünmüş doza bölünebilir. Enfeksiyonların çoğu ilk gününde 200 mg ilaç ve aşağıdakilerde 100-200 mg almayı içerir. İlacın maksimum süresi 14 gündür. Bu süre zarfında bulaşıcı hastalıkların çoğunun üstesinden gelmek mümkündür.

Enjeksiyonların dozajı, hastanın türü ve ciddiyetinin yanı sıra hastanın yaşı ve ağırlığına göre doktor tarafından belirlenmelidir.

İlacın kullanımı için herhangi bir kontraendikasyon var mı?

İlaç, vücut için yüksek bir güvenlik derecesine sahiptir, ancak bazı durumlarda, Doxycycline jenerik satın alma boşuna olacaktır ve sağlığınıza zarar verebilir. Bu ilaca karşı herhangi bir alerjik reaksiyonunuz olup olmadığını bilmek gerekir.

Ilaç kullanılamaz:

 1. Porfiriya hastaları,
 2. lökopeni olan hastalar;
 3. şiddetli karaciğer yetmezliği ile;
 4. ilacın bileşenlerine bireysel hoşgörüsüzlük ile.
 5. İlacın yan etkileri var mı?

İlacın yan etkileri var mı?

 1. Bazen, Doxycycline neden olabilir:
 2. Mide bulantısı, kusma, karın ağrısı.
 3. Cilt hastalığı, şişme, kaşıntı.
 4. Terleme.
 5. Baş dönmesi.

İlacın uygun şekilde uygulanmasıyla, yan etkiler yavaş yavaş kaybolur veya hiç ortaya çıkmaz.

Hamilelik sırasında ilacı kullana bilirmiyim?

Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı yasaktır. Ek olarak, 8 yaşın altındaki çocuklar için Doxycycline reçete edilmez.

Doxycycline jenerik online satın alabilir miyim? Online bir ilaç satın almak ne kadar güvenli?

Böyle popüler bir ilaç çoğu sabit ve online eczanelerde mevcuttur. Bu nedenle, Doxycycline'ı online satın almakta zorluk çekmemelisiniz.

Online eczanemizde antimikrobiyal ilaç sipariş ederseniz, birkaç gün sonra evdeki ilk yardım çantanızda Doxycyclin I bulacağınızı garanti ederiz.